תפריט ראשי
מבצעים
לקבלת קטלוגים מודפסים בדואר- לחץ כאן לצפייה בקטלוג ריהוט תעשייתי לחץ כאן

מדיניות החזרים

   

מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקאות בשמיר טולס

1. כל האמור בסעיפים אלה הם בהתאם לאמור בחוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981 (להלן: "חוק הגנת  הצרכן").

2. ברשות הלקוח לבטל את העסקה שהוזמנה על ידי באחד מן המקרים הבאים:

2.1 בהתאם לאמור בחוק ביטול העסקה על ידי הלקוח יוחזרו הכספים באופן מלא לאחר קבלת  הודעת הביטול מהלקוח בטרם שליחת המוצר ללקוח בגין העסקה כולל דמי המשלוח וללא חיוב נוסף. יודגש כי באחריות הלקוח להודיע להנהלת האתר ו/או מי מטעמה על רצונו לבטל את העסקה בטרם שליחתה למען אשר נמסר על ידו בעת הליך רישום ההזמנה.

2.2 במקרה של ביטול עסקה לאחר שליחת המוצר באמצעות חברת שליחויות ו/או באמצעות שליחה הכרוכה בעלויות להנהלת האתר, יושבו הכספים לידי הלקוח לאחר קיזוז עלויות השילוח. יובהר כי רק במקרה והלקוח בחר באפשרות של איסוף עצמי ממחסני החברה יוחזרו הכספים במלואם לידי הלקוח.

2.3 זיכוי הכספים יינתן רק לאחר שהמוצר יוחזר להנהלת האתר ו/או מי מטעמה באופן שמיש עם תווית האתר ולאחר שהנהלת האתר  ו/או מי מטעמה ביצעה בדיקה כי לא נגרם למוצר כל נזק או פגם כלשהוא. ככל שאחד מהתנאים אשר פורטו לעיל לא יתקיימו לא תוכל הנהלת האתר ו/או מי מטעמה להשלים את תהליך הזיכוי הן בהחזר כספי והן בשובר זיכוי. יודגש כי הנהלת האתר ו/או מי מטעמה משאירה לעצמה את הזכות הבלעדית בדבר מצבו של המוצר ותהא רשאית לפעול על פי שיקול דעתה בדבר זיכויו של הלקוח.

2.4 במידה וכל התנאים אשר פורטו בסעיף 39.3 קטן לעיל קוימו (קרי, המוצר שמיש ולא נפגם ואריזתו לא נפתחה) הלקוח יזוכה בתוך 14 יום מיום קבלת המוצר אצל הנהלת האתר ו/או מי מטעמה והכל בהתאם לתנאי ולוחות הזמנים של חברת האשראי ו/או חברת הסליקה.

 

 

 

עקבו אחרינו:
צור קשר
שמיר טולס | אספקה טכנית | חנות כלי עבודה
sales@shamirtools.com
03-3814711

שמיר הינה חברה המתמחה בכלי עבודה ידניים, ריהוט תעשייתי ואביזרים נלווים.

כעסק משפחתי מסור, רמת השרות שלנו גבוהה ואיכותית ביותר, ולידע שלנו בתחום אין אח ורע בישראל. ביטוי לכך, הינו בקשר הממושך עם צה"ל ובשותפות העסקית האיתנה שהולכת וגוברת עם מגוון רחב של מותגים בינלאומיים. שותפות נרחבת זו, מאפשרת מתן מענה מהיר ומדויק לצרכים הספציפיים של לקוחותינו המגוונים


כל הזכויות שמורות @ לוגייט טכנולוגיות