תפריט ראשי
מבצעים
לקבלת קטלוגים מודפסים בדואר- לחץ כאן לצפייה בקטלוג ריהוט תעשייתי 2023 לחץ כאן

ידיות מומנט - ידית מומנט

ידיות המומנט המוצעות על ידי היצרנים Beta Tools, Mountz וSnap-on מהוות פתרון עוצמתי ומתקדם לצורך אספקה טכנית ברמה הגבוהה ביותר. ידית מומנט משלבת טכנולוגיה מתקדמת ועיצוב מתקדם, המבטיחים ביצועים אמינים ומדויקים.

בידיות המומנט הללו משתמשים במנגנון חדיש ומתקדם המאפשר התאמה מדויקת של כוח המומנט ונעיצה בלתי נשכחת. עם הידיות הללו, ניתן לבצע עבודות טכניות מורכבות בצורה מדויקת ויעילה.

בנוסף, ידית מומנט של Beta Tools, Mountz וSnap-on עשויה מחומרים איכותיים ועמידים, המבטיחים אורך חיי שימוש ממושך ועמידות בפני שבר. הן גם מעוצבות בצורה ארגונומית לנוחות מרבית במהלך השימוש.

בהתאם לצרכים הספציפיים שלך, תוכל למצוא בידיות מומנט מגוון רחב של דגמים, גדלים ועוצמות. הידיות מומנט הללו הן בחירה מושלמת עבור מפעילים טכניים מקצועיים שמחפשים כלי איכותי ומהימן לסיוע בתהליכי האספקה הטכנית"

עקבו אחרינו:
צור קשר
שמיר טולס | אספקה טכנית | חנות כלי עבודה
sales@shamirtools.com
03-3814711

שמיר הינה חברה המתמחה בכלי עבודה ידניים, ריהוט תעשייתי ואביזרים נלווים.

כעסק משפחתי מסור, רמת השרות שלנו גבוהה ואיכותית ביותר, ולידע שלנו בתחום אין אח ורע בישראל. ביטוי לכך, הינו בקשר הממושך עם צה"ל ובשותפות העסקית האיתנה שהולכת וגוברת עם מגוון רחב של מותגים בינלאומיים. שותפות נרחבת זו, מאפשרת מתן מענה מהיר ומדויק לצרכים הספציפיים של לקוחותינו המגוונים


כל הזכויות שמורות @ לוגייט טכנולוגיות